Заглавная страница
а б в г д е ё ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш щ ъ ы ь э ю я

Забезпечення виробництва

На этой странице Вы можете прочитать некоторые понятия выражения Забезпечення виробництва
Сортировать: по оценкам | по дате

09.03.16 23:35:03
[ 0 ]правильно
неправильно

Забезпечення виробництва - це початкова ланка виробничого процесу, а збут - завершальна.


Фактори виробництва це залучені в процес виробництва ресурси.
Ресурси виробництва це все те, що може бути залучено в процес виробництва, а фактори виробництва позначають ресурси, реально залучені в процес виробництва.
Процес виробництва це процес перетворення ресурсів на товари та послуги. Процес виробництва це виготовлення (створення) нового продукту праці.
При спаді виробництва це дуже небезпечно [32].
Планування аграрного виробництва це важливий, але недостатньо використовуваний інструмент державного регулювання АПК.
Якщо ж забруднена атмосфера викидами виробництва це екологічний злочин (ст.
Забезпечення це зобов’язання з невизначеними сумою або часом погашення на дату балансу. Забезпечення це види і форми гарантованих зобов'язань позичальника перед кредитором (банком) по поверненню кредиту у випадку його можливого не повернення позичальником. Забезпечення це види і форми гарантованих зобов'язань позичальника перед кредитором (банком) по поверненню кредиту у випадку його можливого неповернення позичальником [25].
Тилове забезпечення це комплекс заходiв, спрямованих на задоволення матерiальних, транспортних, побутових та iнших потреб вiйськ з метою пiдтримання iх у бойовiй готовностi для ведення бойових дiй чи виконання повсякденних завдань.
Апаратне забезпечення це перш за все комп’ютери, вони можуть працювати з множиною додаткових пристроїв - мишею, сканерами, принтерами.


opana | look